הכונו לאבולוציה! המשכיות עסקית – הדור החדש!

מעל 20 שנה של פיתוח והשקעה של אלפי שנות אדם יצרו את הפתרון להמשכיות עסקית מספר 1 בעולם – Double-Take 6. הפתרון מביא חדשנות שמשנה את כללי המשחק לארגונים הרוצים לקבל את ההגנה הטובה ביותר מפני אסון לכול המערכות שלהם באופן החכם והמשתלם ביותר.

ב 11/06/2012 השיקה חברת Vision Solution באופן רשמי את Double-Take 6 בכנס Tech-ED 2012 USA. Double-Take הוא מוצר הדגל של החברה המספק פתרון המשכיות עסקית. המוצר נחשב הטוב בעולם להמשכיות עסקית מבוסס תוכנה בלבד (Host Base Replication). המוצר כולל מספר גדול של תועלות שהשילוב שלהם הופך אותו לייחודי בתחומו. התועלות כוללות הגנה לכול שרת באמצעות שכפולו לאתר מרוחק בזמן אמת ללא איבוד מידע, שכפול שרתים לכול מרחק ועל כול קו (2MB ומעלה), שכפול שרתים ללא תלות בחומרה כ                         גון Storage או שרתים, שכפול שרתים פיזיים לוירטואלים (P2V) ושרתים פיזיים לפיזיים בין חומרות (P2P) מדגמים שונים.

הקמפיין השיווקי החל מסוף אפריל ומכיל מסר מאוד מעניין – "אבולוציה!". חברת Vision מציגה רשימה של שיפורים חדשים למוצר ה Double-Take הוותיק שכבר היום מוביל את השוק ביכולות טכנולוגיות וברוחב הטמעה בעולם (מעל 300,000 התקנות). כול המתחרים של המוצר כיום מספקים יכולת אחת או שניים אבל אף מוצר לא מספק פתרון כול כך גמיש וכול כך רחב כמו Double-Take. הגרסה החדשה לא הולכת לעשות חיים קלים למתחרים של Double-Take. בין השיפורים החדשים ניתן למצוא תמיכה ב Hyper-v CSV, יכולת להגן על שרתי Linux ו Windows אל ESX אחד קונסול משופר ועוד.

להלן רשימה חלקית של עיקר היכולות החדשות:

  1. Universal VRA – הגנה משולבת על Windows ו Linux לשרת יעד ESX (P2V ו V2V).
  2. Hyper-v CSV Support – תמיכה בתהליך עבודה המספק הגנה לשרתים וירטואלים ב Hyper-v שנמצאים בקלסטר CSV. תהליך העבודה מבצע Fail Over ו Fail Back.
  3. ניהול קל יותר. כול המוצרים והקונסולים אוחדו לקונסול אחד מרכזי. דרכו ניתן לנהל קבוצות של שרתים לפי אפליקציה, לפי מיקום או לפי רמת חשיבות. כמו כן ניתן לצור חפיפה בין קבוצות.
  4. ניהול רפליקציה של אפליקציות כגון SQL ו Exchange מהקונסול הראשי. ביצוע פעולות מרובות במקביל כגון יצירת Job להגנה על מספר מכונות במקביל ב Hyper-v וב VMware.
  5. התקנה אוטומטית של סוכנים במכונות וירטואלית VMware או Hyper-v בעת יצירת Job להגנה.
  6. בנוסף ל Real Time Replication, ביצוע Snapshot בצורה מתוזמנת לשרתים המרופלקים P2V או V2V.
  7. שליטה באמצעות Powershell בכול היכולות.
  8. יכולות חדשות ל Double-Take Move (מוצר למיגרציית שרתים בין אתרים או לענן ללא השבתה). ניתן לשנות IP לשרת היעד לאחר ביצוע Cut Over, וכמו כן לבצע Cut Over לבדיקה.
  9. בדיקה סטטיסטית לרוחב פס דרוש לפני הטמעה.

אין ספק שהגרסה החדשה 6 מקפיצה את המוצר מדרגה הרחק מעל למתחרים שינסו להתקרב במהלך 2013. הקמפיין החדש מלווה בהרבה שיווק באינטרנט כגון פרסומות, סיפורי לקוח, משחקים, סרטונים והנחות. במהלך בחודשים האחרונים התחלנו הטמעות של המוצר החדש אצל לקוחות שכבר היום נהנים מהיכולות החדשות.

כותב: ארז פז

CTO ומיסד חברת Singular. בעל 15 שנות ניסיון בתחום.

erez@singular.co.il

www.singular.co.il


כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

     

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>