להעביר Data Center בלחיצת כפתור וללא השבתה

אם אתם לקראת העברת חדר מחשב מהאתר שלכם לאתר מרוחק או לענן, מענן ציבורי אחד לענן ציבורי אחר, אז הכתבה הזו עבורכם. Double-Take Move מאפשר לכם להעביר את חדר המחשב שלכם לאתר אחר או לענן, ללא תלות בחומרה, סטורג', תוכנה, מערכת הפעלה. כמו כן המעבר יהיה ללא השבתה, בלי שהמשתמשים או הלקוחות ירגישו וכול זה מנוהל בקונסול אחד מרכזי שנותן לכם להחליט מתי לבצע את המעבר בלחיצת כפתור

בתקופת הקיץ והחופשים הרבה ארגונים מנצלים את זמן לביצוע פרויקטים שדורשים השבתות רבות העברת חדר מחשב, פרויקט לא פשוט...כגון פרויקטי העברת חדר מחשב. פרויקט שכזה דורש תכנון מסיבי מקדים שכולל בחינת חלופות לאתר יעד, בניית Design מפורט, רכש ציוד לאתר יעד או רכש נדלן וירטואלי בענן, העתקת חומר בזמן השבתה, ביצוע ניסויים באתר יעד, העתקה נוספת של החומר, ביצוע השבתה לצורך המעבר בפועל ועוד משימות רבות. אין דרך אחת להעביר חדר מחשב, לכול ארגון יש צרכים ואילוצים שונים אשר מעצבים את הפרויקט אבל בכול פרויקט שכזה דבר אחד ברור: הפרויקט הוא מסובך ובטוח דורש השבתות. לא בהכרח!

חברת Vision Solution פתחה טכנולוגיה פורצת דרך המאפשרת להעביר חדרי מחשב של ארגון ממקום למקום ללא השבתה. כך, שניתן להעביר את כול תשתית המחשוב לכול אתר או ענן באופן שקוף ללא חשש לפגיעה בשירות לעובדים וללקוחות.

הטכנולוגיה מבוססת על רפליקציית Real-Time Byte-Level בין שרתים ללא תלות בחומרה, Storage או אפליקציה. הטכנולוגיה מכילה 22 פטנטים ייחודים ומאפשרת רפליקציה בזמן אמת, רפליקציה על גבי WAN (גם לספק ענן מרוחק בחול כגון  Amazon EC2או MS Azure), רפליקציה מכול תשתית לכול תשתית – X2X אמיתי, ביצוע בדיקות בענן למידע האמיתי לפני מעבר לעבודה בייצור. כל התהליך נשלט באמצעות קונסול ניהול נוח וקל. הפתרון נקרא Double-Take Move.

באמצעות הפתרון ניתן להעביר כול שרת פיזי או וירטואלי עם כול אפליקציה לכול אתר או ספק ענן בעולם. המעבר יהיה שקוף למשתמש והטכנולוגיה של Double-Take תשמור על Consistency של כול המידע כולל מערכת הפעלה, אפליקציה ו Data Base כגון SQL, Exchange, Oracle, DB2 ועוד. תוכלו לבחור מועד נוח לביצוע בדיקות ללא פגיעה בשרת המקור ומועד לביצוע המעבר בפועל (Cut Over) – כיבוי שרת מקור והדלקת יעד.

ניתן לבצע רפליקציה במגוון תצורות כגון P2P – בין שרתים פיזיים (חומרה לא זהה), P2V – שרת פיזי ל VMware או ל Hyper-v גם בתצורת Many to One וגם בתצורת One to One, V2V בין וירטואלים (גם בין תשתיות וירטואליזציה לא זהות) ו V2P מוירטואלי לפיזי.

ל Double-Take Move ישנו מודל של בדיקות כך שניתן לבדוק את תשתית היעד לפני המעבר הסופי, לוודא שהמערכות אמינות וטובות. לאחר הבדיקה ניתן להמשיך את הרפליקציה ובמועד נוח מאוחר יותר לבצע את ה CutOver הסופי לפי הצורך מרמת שרת בודד, קבוצות שרתים או לכול ה Data Center.

הגמישות שמקבלים במעבר מקלה בצורה משמעותית על פרויקט מעבר ה Data Center ומספקת סט כלים לביצוע המעבר ללא השבתה.

כותב: ארז פז

CTO ומיסד חברת Singular. בעל 15 שנות ניסיון בתחום.

erez@singular.co.il

www.singular.co.il


כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

     

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>