אירוע שני בנושא המשכיות עסקית ב HP – החופש לבחור Business Continuity

אתמול 6/6/2012 העברתי את האירוע השני בחברת HP בנושא המשכיות עסקית עם מוצרי Double-Take. כמו באירוע הקודם, הצגתי ללקוחות כיצד באמצעות כלי Double-Take המתקדמים ניתן ליצור בפשטות פתרון לאתר DRP / BCP ללא מגבלות תוכנה, חומרה, מערכת הפעלה או רוחב פס. ל Double-Take ישנו מנגנון ייחודי של רפליקציה שנקרא Real Time Byte-Level Replication המאפשר רפליקציה בזמן אמת עם RPO קרוב ל 0 (איבוד נתונים של מילי שניות בלבד בעת קריסה).

הגנה One to Many

אחת השאלות המעניינות שאלו בכנס היא האם ניתן לקחת שרת פיזי אחד עם SQL ולבצע שתי פעולות: הראשונה לרפלק אותו לאתר DRP מרוחק כהעתק מדוייק (Clone) של שרת המקור על גבי שרת וירטואלי ומצד שני לרפלק רק את ה SQL של שרת המקור לשרת SQL נוסף באתר הייצור (כמו פתרון Cluster). התשובה היא כן. פשוט יוצרים שתי Jobs בקונסול הניהול של Double-Take. ה Job הראשון הוא Full Server Replication לאתר DRP על גבי WAN. ה Job השני הוא Application Replication לשרת משני על גבי ה LAN. זה בהחלט אחד מהיתרונות הבולטים של Double-Take, היכולת להגן על שרת בכול תצורה גם לשתי אתרים שונים וגם בשיטות שונות. כל זאת ללא תלות ברוחב פס או ב Storage.

איור לדוגמה

תמונות מהכנס:


כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

     

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>