הכונו לאבולוציה! DRP – הדור החדש!

חברת Vision Solutions הכריזה באופן רשמי על יציאת Double-Take בגרסה 6 ב 30 לאפריל 2012. ההכרזה הייתה שקטה רק לשותפים וללקוחות נבחרים. ההכרזה הגלובלית תתבצע ב 11 ליוני בכנס ה TechED 2012 של מיקרוסופט בארה"ב. ההשקה מלווה בקמפיין שיווקי מאוד מעניין שממוקד במסר עיקרי – "אבולוציה!". חברת Vision מציגה רשימה של שיפורים חדשים למוצר ה Double-Take הוותיק שכבר היום מוביל את השוק ביכולות טכנולוגיות וברוחב הטמעה בעולם. כול המתחרים של המוצר כיום מתחרים ביכולת אחת או שניים אבל אף מוצר היום לא מספק פתרון כול כך גמיש וכול כך רחב כמו Double-Take. הגרסה החדשה לא  הולכת לעשות חיים כלים למתחרים של Double-Take שכבר היום מוביל את השוק. בין השיפורים החדשים ניתן למצוא תמיכה ב Hyper-v CSV, יכולת להגן על שרתי Linux ו Windows אל ESX אחד קונסול משופר ועוד.

להלן רשימה חלקית של עיקר היכולות החדשות:

what is business continuity

  • Universal VRA – מהיום ניתן לרפלק שרתים פיזיים ווירטואלים Windows או Linux ל ESXi host אשר ירכז עבורכם גם את מערכות ה Windows  וגם את מערכות ה Linux ב Host אחד.
  • Hyper-v CSV Support – תמיכה בתהליך עבודה המספק הגנה לשרתים וירטואלים ב Hyper-v אשר בקלסטר CSV גם ל Fail Over וגם ל Fail Back.
  • ניהול קל יותר. כול המוצרים והקונסולים אוחדו לקונסול אחד מרכזי. דרכו ניתן לנהל קבוצות של שרתים לפי אפליקציה, לפי מיקום או לפי רמת חשיבות.  כמו כן ניתן לצור חפיפה בין קבוצות.
  • ניהול רפליקציה של אפליקציות כגון SQL ו Exchange מהקונסול הראשי. ביצוע פעולות מרובות במקביל כגון יצירת Job להגנה על מספר מכונות במקביל ב Hyper-v וב VMware.
  • בעת יצירת Job להגנה, התקנה אוטומטית של סוכנים ב VMware וב Hyper-v.
  • יכולת לבצע Failover לעותק טוב קודם שנשמר ב Snapshot לשרתים המרופלקים P2V או V2V.
  • שליטה באמצעות Powershell בכול היכולות.
  • ב Double-Take Move ניתן לשנות IP לשרת היעד לאחר ביצוע Cut Over, וכמו כן לבצע Cutover לבדיקה.
  • יכולת לבדיקה סטאטיסטית לרוחב פס ב Double-Take Move.

אין ספק שהגרסה החדשה 6 מקפיצה את המוצר מדרגה הרחק מעל למתחרים שינסו להתקרב במהלך 2013. ל Double-Take יש עוד הפתעות בדרך עם מוצר חדש שיצא ב 2013 בשם Double-Take Availability DR edition שיביא עוד יכולות מעניינות (אספר על כך בפוסט בקרוב). הקמפיין החדש מלווה בהרבה שיווק באינטרנט כגון פרסומות, סיפורי לקוח, משחקים והנחות. בקרוב נפיק כנס שיתמקד בעיקר בגרסה החדשה 6 וביכולות החדשות. אני כבר התחלתי הטמעות של המוצר החדש אצל לקוחות, אשתף מניסיוני בהמשך.


כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

     

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>